31 жовт. 2017 р.

Google Pixel Book

Це дуже багато грошей для Chromebook, але Google вважає, що це того варто. Pixelbook від Google перевертається, як ПК Lenovo Yoga, щоб стати планшетом, пропонуючи різні режими для планшета або ноутбука. У той час як більшість виробників ПК переходять на дисплеї з більш тонкими шпалерами, Google вибрав високий 12,3-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін екрану 3: 2 і досить великими рамками. На базовій моделі за ціною 999 дол. США є процесор Intel Core i5 7-го покоління, 8 ГБ оперативної пам'яті, 128 ГБ пам'яті. Для зарядки або аксесуарів є два порти USB-C, і якщо ви використовуєте Pixel-телефон, ви можете навіть встановити його для автоматичної прив'язки даних.


GOOGLE ASSISTANT вбудований

Використання лимонної шкірки

Очищення жирних поверхонь
Жирні сковорідки, залита супом плита, брудний стіл?
Спробуйте  наступне: посипте сіллю (абразив) половинку лимона і потріть жирні плями, потім витріть рушником. Використовуйте лимон із обережністю для мармурових та інших поверхонь, чутливих до кислоти.
Очищення чайника від накипу
Для того, щоб позбутися вanняного нальоту, налийте в чайник  води, додайте жменю тонко порізаної лимонної шкірки і доведіть до кипіння. Вимкніть газ і через годину почистіть чайник. добре промивши. Щоб очистити кавник, додайте  в нього лід, сіль і шкірку лимона. Протягом хвилини або двох потрясіть, потім промийте.
Далі буде...

26 жовт. 2017 р.

Топ 5 Ігор Які будуть та є у магазинах

У цему відеоролику ми показуємо які ігри будуть та є умагазинах.
Приятного перегляду!!!



                               Монтував: https://www.youtube.com/channel/UCQvyBG_smdGVnmUt_HjHMfQ?view_as=subscriber

Топ 6 фільмів на всі випадки життя


У цему выдеоролику ми взяли фільми у яких випадок може бути схожим з Вашим та Ви будете знати як з нього викрутитися. 
Приятного перегляду =3



                   
                             Монтував: https://www.youtube.com/channel/UCQvyBG_smdGVnmUt_HjHMfQ?view_as=subscriber

24 жовт. 2017 р.

23 жовт. 2017 р.

21 жовт. 2017 р.

Лайфхаки з фольгою | Стилус

  • Візьміть маленький кусочок фульги
  • Візьміть олівець
  • Обгорніть фульгою кінчик олівця та заклейте ізолентою 
     

                   

                   

                 

19 жовт. 2017 р.

18 жовт. 2017 р.

Лайфхаки з фольгою на кухні


  • Печете пироги? Кути форми для випічки вистеліть фольгою - кутики пирогага ніколи не підгорят.
  • Не купуйте дорогий кулінарний  мішок для прикрашання торта кремом - зробіть тюбик із фольги. І мити його непотрібно.
  • Хочете зберегти  ваш сендвіч гарячим? Загорніть під серветку шар фольги.
  • Щоб не забуднити духовку, встеліть шаром фольги нижні грати.
  • Затупилися ножиці? Складіть фольгу в декілька шарів і ріжте собі на втіху
  • Тарілки електроплит (а також і ручки) вбереже вольга.
  • Зовнішнє дно каструль і сковорідок закоптилось - сміливо чистіть їх шматок зім'ятої фольги
Картинки по запросу алюминиевая фольга для бани

17 жовт. 2017 р.

Твір характеристика Робін Гуда | Зарубіжна Література

Робін Гуд (англійською Robin Hood) — це герой середньовічних англійських народних балад, предводитель лісових розбійників. За переказами, діяв зі своєю зграєю в лісах біля Ноттінгема і боровся за справедливість — грабував багатих лицарів і священиків, віддаючи здобуте біднякам. Особа прототипу цих балад і легенд не встановлена. Імовірно, що він жив на початку XIV століття, під час правління короля Едуарда II, або навіть пізніше: у одній з балад діє королева Кетрін, яку іноді ототожнюють з Катериною Арагонською (1485—1536). Проте в даний час найбільшою популярністю користується художня версія Вальтера Скотта, згідно якої Робін жив в другій половині XII століття (тобто був сучасником Річарда Левове Серце і Іоанна Безземельного). На користь першої версії і проти версії Скотта говорить ряд історичних деталей: так, змагання по стрілянині з лука почали проводитися в Англії не раніше XIII століття.

Балади про Робін Гуде були записані ще в XIV столітті, що зумовило порівняно невелику варіативність сюжетів. У одній з якнайповніших збірок англійських балад, опублікованих Френсисом Чайлдом в XIX столітті, налічується 40 творів про Робін Гуда.

За однією з версій Робін був йоменом, тобто вільним ремісником або селянином, в інших версіях він предстає несправедливо знедоленим дворянином. Батьківщиною Робін Гуда називають селище Локслі, по назві якого іноді іменують і самого Робіна. Його лісова армія налічує декілька десятків вольних стрільців. Всі вони — відмінні стрільці, сміливі, винахідливі і по-своєму благородні люди. Найбільш популярними героями цього епосу разом з самим Робін Гудом є його помічники Маленький Джон і Братик Тук (зустрічається варіант Так) і його дружина Меріон. Головними супротивниками розбійників є нотінгемський шериф і лицар Гай Гісборн.

Робін Гуд — один з небагатьох, разом з королем Артуром, легендарних героїв англійських балад, що вийшли за рамки фольклору і стали важливою культурною реалією, — на теми балад про нього пишуться вторинні літературні твори, ставляться спектаклі, знімаються численні фільми і тому подібне.


Порівняння Ровени з Ребекою

РОВЕНА ТА РЕБЕККА ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Ровена та Ребекка — образи прекрасних дівчат. 

Спільні та відмінні риси Ребекки і Ровени з роману «Айвенго» розкриті в цій статті. 

Спільне: Обидві вони молоді, дуже красиві, розумні, виховувалися без матерів. Їх постійно оточувала любов і ласка ближніх, велика розкіш.

Відмінне: Соціальний стан, і характери у них різні. По-різному вони поводяться в критичних ситуаціях, по-різному склалася і їхня доля.

Ровена та Ребекка порівняльна характеристика
1. Походження героїнь та їхня соціальна приналежність. (Ровена — онука короля; Ребекка — донька єврея-лихваря.)
2. Віросповідання героїнь. (Ровена — католичка; Ребекка — іудейка.)
3. На лицарському турнірі. (Ровена — королева турніру; Ребекка — звичайна гостя.)
4. Роль Ровени і Ребекки у житті Айвенго. (Ровена і Ребекка кохають Айвенго. Але роль Ребекки більш дієва: вона рятує юнака, лікує його.)
5. Перебування у полоні. (Обидві героїні поводять себе гідно.)
6. Подальша доля героїнь. (Ровена одружилася з Айвенго. Ребекка стала черницею.)

Джаз

Джаз (англ. jazz) — вид музичного мистецтва, що виник на межі XIXXX століття в США серед пригнобленого, безправного негритянського населення, серед нащадків чорних рабів, насильно вивезених зі своєї батьківщини[1] та отримав згодом певне поширення. Характерними рисами музичної мови джазу спочатку стали імпровізація, поліритмія, заснована на синкопованих ритмах, і унікальний комплекс прийомів виконання ритмічної фактури — свінг. Як і реггі з репом традиційно вважається «музикою чорних».
Джаз виник як поєднання декількох музичних культур і національних традицій. Спочатку він прибув з африканських земель. Для будь-якої африканської музики характерний дуже складний ритм, музика завжди супроводжується танцями, які представляють собою швидке притупування і плескання. На цій основі в кінці XIX століття склався ще один музичний жанр регтайм. Згодом ритми регтайму в поєднанні з елементами блюзу дали початок новому музичному напрямку — джазу.
Витоки джазу пов'язані з блюзом. Він виник в кінці XIX століття як злиття африканських ритмів і європейської гармонії, але витоки його слід шукати з моменту завезення рабів з Африки на територію Нового Світу. Привезені раби не були вихідцями з одного роду і зазвичай навіть не розуміли один одного. Необхідність консолідації привела до об'єднання безлічі культур і, як наслідок — до створення єдиної культури (в тому числі і музичної) афроамериканців. Процеси змішування африканської музичної культури, і європейської (яка теж зазнала серйозних змін в Новому Світі) відбувалися починаючи з XVIII століття і в XIX столітті привели до виникнення «протоджаз», а потім і джазу в загальноприйнятому розумінні.
Картинки по запросу Джаз

Кантрі

Ка́нтрі (англ. country — «сільська місцевість») — музичний напрямок, що бере початок від народної музики британських переселенців у США, яка продовжувала традиції епічної кельтської балади і народних танцювальних форм. Кантрі почала користуватися популярністю у 1920-х роках початково під назвою хілбілі (hillbilly music, від англ. hillbilly — термін, що вживається щодо жителів гірських містечок США), з 1940-х роках поступово закріпився сучасний термін.
Класичне кантрі оперує простим інструментарієм, окрім ударної установки характерне звучання надає гітара зі сталевими струнами (різновид гавайської гітари), губна гармоніка, нерідко використовуються також банджоскрипка та піаніно хонкі-тонк, спеціально дещо розстроєне. Композиції кантрі доволі динамічні, прості пісні спираються на схеми рок-н-ролу або ліричної балади, нерідко в ритмі вальсу. Тексти оповідають про звичайні людські справи — любов, праця, забави, фінансові проблеми, клопоти з дітьми тощо
У 1940-ві роки популяризація напрямку пов'язана з творчістю Генка Вільямса.
У 1950-ті музика кантрі стала однією з основ таких течій як блюґрас і рокабілі. В ці роки найяскравішим представником кантрі стає Елвіс Преслі, який щойно розпочав свою кар'єру і мав тоді прізвисько «Хіллбіллі кет». В кінці 1950-х музику кантрі починає записувати студія Nashville Sound, звук кантрі стає більш відшліфованим, більшу роль починає відігравати фортепіано. Серед успішних музикантів кантрі також Джордж Джонс (1931—2013), Петсі Клайн та Джим Рівс, який став надзвичайно популярним в Африці, Індії да Південно-Західній Азії. Ця ж студія заснувала залу слави кантрі.
У 1960-ті роки музиканти Кріс КрістоферсонНіл ЯнгЛінда Ронстадт дали життя новому музичному напрямку — кантрі-року, що увібрав в себе як риси кантрі, так і риси рок-музики.
У 1970-ті роки кантрі розгалужується на дві протилежні течії — автентичну і комерціалізовану. В руслі дотримання автентичних традицій працюють Віллі Нельсон і Війлон Дженнінгс, а Конвей Твітті, Глен Кемпбелл, Кенні Роджерс та ряд інших зближують кантрі з поп-музикою тих років, практично розмиваючи границі напрямку. Піку популярності кантрі-поп досягло на рубежі 1970-80-х років, значну роль у популяризації напрямку відіграв фільм «Міський ковбой».


Похожее изображение

Поп музика

Поп-му́зика  (англ. pop music, скорочення від popular music — популярна, загальнодоступна музика) — поняття, що охоплює різноманітні стиліжанри та напрями масового музикування. Феномен поп-музики сформувався передусім в англомовних країнах Заходу як явище молодіжної культури.Інструментальні ресурси поп-музики обмежені, як правило, електрогітарами та ударними інструментами з епізодичним застосуванням саксофонів та інших, зокрема екзотичних інструментів. Для сучасної поп-музики велике значення відіграє електронна апаратура. Мелодії, як правило, нескладні, ритмічні, легко запам'ятовуються.Вокальний стиль поп-музики характеризується мелодійною та емоційною манерою виконання, застосуванням «відкритого» звука, наближенням до мовлення співом, демонстративно «непоставленими» голосами, неприродною теситурою, з широким використанням екстатичних вигуків, стогонів, завивань та інших ефектів.Сучасні форми поп-музики поширені в усьому світі, проте складність її оцінювання як культурного явища зумовлена неоднозначністю естетичної оцінки та соціальної ролі.Критерії популярності поп-музики визначаються двома чинниками.
Один із них — це міжнародні фестивалі і конкурси, що виявляють «найкращих». Найавторитетнішим конкурсом поп-музики вважається премія Греммі. Поп-музика представлена також на щорічному конкурсі «Євробачення», дещо політизованому через спосіб підрахунку голосів по країнах.
Інший спосіб пов'язаний зі статистичними даними, зокрема підрахунком кількості проданих компакт-дисків, популярності пісень на радіостанціях і в продажу, здійснюваному через Інтернет. На основі статистичних даних складаються списки, подібні до найбільшого національного музичного списку у світі — Billboard Hot 100 (США). Наприклад, у Великій Британії це UK Singles Chart і UK Albums Chart одночасно.
Велике значення у просуванні тієї чи іншої поп-групи відіграє реклама. Вже на початку 1940-х років реклама з'явилась на радіо, потім на телебаченні, зараз використовується в Інтернеті. Як новий носій і інструмент реклами, виступив мобільний телефон.
Картинки по запросу Поп-музика

ЕЛЕКТРО́ННА МУ́ЗИКА

ЕЛЕКТРО́ННА МУ́ЗИКА – музика, що створюється та виконується за допомогою електронних технологій. Використання цих технологій на композиц. рівні пов’яз. з поняттями «алгоритмічна композиція», «комп’ютерна композиція», «генерована композиція», на рівні звук. реалізації – з поняттями «електронний синтез звуку», «електронний музичний інструмент», система MIDI (цифр. інтерфейс муз. інструментів), «електронна обробка звуку в реальному часі», «віртуальний інструмент» тощо. Визначал. в понятті «Е. м.» традиційно виступає рівень звук. реалізації, що зумовлює формування в сучас. муз. практиці своєрідне протиставлення акуст. музики (інструм., вокал.) та Е. м.
Картинки по запросу Електронна музика

Незважаючи на появу терміна «Е. м.» в Німеччині, фактична першість започаткування Е. м. належить франц. напряму «конкретна музика», засн. якого був інж.-акустик та композитор П. Шеффер. У створ. ним 1942 дослід. студії при Франц. радіо (від 1958 – група муз. дослідж.) було розпочато роботу зі зразками записів різноманіт. звучань, а 1948 відбувся 1-й радіо-концерт «конкретної музики» – «Мист-во шумів». Назва «конкретна музика» підкреслює незалежність від первіс. звук. абстракцій традиц. нотов. музики. Тут композитор оперує фрагментами звучань, що існують у своїй конкретиці, або «сонорними об’єктами». Для утворення звук. формацій використовують усі можливі джерела звучань (звуки природ. чи індустр. середовища, муз. інструменти, синтезов. електронні звучання), зафіксов. на магніт. плівці, і, таким чином, від’єднані від свого джерела та первіс. контексту. У процесі створення та виконання творів композитори групи GRM («конкретної музики») надавали значну увагу роботі над простор. локалізацією звук. матеріалу композиції (просторизацією). З метою досконалого керування просторизацією під час виконання Е. м. 1974 композитор Ф. Бейль створив своєрід. «оркестр» з 80-ти гучномовців – акусмоніум. Він є також автором терміну «акусматична музика», який використовують для визначення напряму музики композиторів групи GRM і жанру багатоканал.
 електрон. твору, зафіксов. на плівці.


В Україні розвиток Е. м. припадає на серед. 1950–60-х рр. У цей період укр. композитор В. Годзяцький написав «4 Scherzi domestiki» (1964–65, 1-й твір «конкретної музики» в Україні); Л. Грабовськийрозробив власну комбінаторну систему алгоритм. композиції, результатом чого стала поява творів «Гомеоморфії I–III» для фортепіано (1968–69), «Візерунки» для гобоя, альта та арфи (1969), а вершиною – «Concerto Misterioso» для 9-ти інструментів (1977). Період 1970–80-х рр. позначений актив. використанням електрон. інструментів в кіномузиці та жанрах популяр. та імпровізац. музики (композитори В. ГубаС. КрутиковІ. Стецюк; гітарист О. Нестеров). Від серед. 1990-х рр. можна говорити про повноцінне існування в Україні академ. Е. м. З’явилися перші електроакуст. твори молодих композиторів М. Абакумова, І. Небесного. 1997 у Києві створ. 1-у студію Е. м. (кер. А. Загайкевич), відкрито каф. муз.-інформ. технологій в Нац. муз. академії України (кер. Л. Колодуб). У той же період Е. м. починають використовувати музиканти неакадем. напрямів «саунд», «медіа», які оперують синтезов. звучаннями у реал. часі (часто їх виступи супроводжуються відеопроекцією). До Е. м. зверталися у своїй творчості композитори Ю. ГомельськаД. ПерцовС. ПілютиковЛ. СидоренкоІ. ТараненкоК. ЦепколенкоЛ. Юріна.
В Україні засн. міжнар. проекти електроакуст. музики: «Музичні інсталяції та електронна музика» (від 1997), «Електроакустика» (від 2003), «ЕМ-візія» (від 2005; усі – Київ); проводяться концерти Е. м. на фестивалях сучас. музики «Два дні та дві ночі нової музики в Одесі» та «Контрасти» (Львів). Один з найбільших фестивалів електрон. експерим. музики в Україні – «Деталі звуку» (Київ, від 2005).



Блюз

Блюз перекладається з англійської як «туга» чи «печаль». Блюз є музичною формою і музичним жанром, який зародився в кінці дев’ятнадцятого століття в африканському співтоваристві Сполучених штатів Америки.



Картинки по запросу Фото блюзЩо таке блюз?

Блюз є, поряд з такими музичними жанрами як ранній джаз або хіп-хоп, одним з найвпливовіших вкладів у світовий музичний досвід афроамериканців. Цей термін вперше був використаний Джорджем Колманом в 1798 році в одноактовом фарсі. З цього моменту найчастіше в багатьох літературних творах стала використовуватися фраза Blue Devils для передачі пригніченого настрою героя. Блюз склався з декількох його проявів, таких як робоча пісня, ритмічні вигуки, якими супроводжувалася робота в полі (холлер), вигуки в ритуальних африканських культи релігії, християнські співи (спірічуелс), короткі віршовані історії (балади) та шант.
Блюз справив значний вплив на сучасну поп-музику, особливо на такі жанри як соул, рок-н-рол, джаз і поп. Переважною формою блюзу вважається дванадцять тактів, перші чотири з яких граються з використанням тонічної гармонії, два – субдомінанти і тоніки, два – домінанти і тоніки. Таке чергування у всьому світі відоме як блюзова сітка. Метричною основою блюзові є чотири на чотири. Характерна особливість блюзу – використання блюзових лад, які включають в себе знижені ступені, тобто блюзові ноти. У багатьох випадках музичні композиції блюзу будуються як питання-відповідь, які виражені у ліричних наповнення, побудованих на діалозі різних музичних інструментів. Блюз – це імпровізаційна форма музичного жанру. У блюзі використовується тільки основний каркас. Його обіграють основні інструменти. Тематикою блюзу здавна вважається чуттєва соціальна складова життя афроамериканців, їх труднощі і перешкоди, які виникають на життєвому шляху.

Коли з’явився блюз?

Зародився Блюз на Південно-сході США, на плантаціях «Бавовняного пояса». Витоки блюзу взяли свій початок в далекі часи рабовласницького ладу на Американських континентах. У той час початку завозитися робоча сила з Африки. Раби працювали на плантаціях фермерів і були обслуговуючим персоналом. Вони виконували найбруднішу роботу. Складності життя у афроамериканців виливалися у творчість в етнічних жанрах. Найбільшим поштовхом для виникнення блюзу стала відміна рабства в США в 1863 році. Все це стало підґрунтям сучасного блюзу. Блюз став ніби квінтесенцією західного прогресу культури і африканської народної культури.
                                   Картинки по запросу Фото блюз

Рок

Рок - в кожному з нас!


Рок-музика (англ. Rock) — узагальнена назва низки напрямків популярної музики другої половини XX століття, що походять від рок-н-ролу та ритм-енд-блюзу. Термін Rock очевидно є скороченням від Rock'n'roll і дослівно перекладається як «хитати(ся); трясти(ся)». Також «роком» називають своєрідний спосіб життя деяких шанувальників рок-музики, що переріс у субкультуру.
Рок-музика має велику кількість напрямків: від танцювального рок-н-ролу до металу. Зміст пісень варіюється від легкого і невимушеного до похмурого, глибокого і філософського. Часто рок-музика протиставляється поп-музиці (т.зв. «попсі»), хоча чіткої межі між поняттями «рок» і «поп» не існує, і немало музичних явищ балансують на грані між ними.
Основні центри розвитку рок-музики — західна Європа (особливо Великобританія) і США, внаслідок цього більшість текстів пісень написана англійською мовою. Проте, хоча, як правило, з деяким запізненням, національна рок-музика з'явилася практично у всіх країнах. Українська рок-музика з'явилася за часів СРСР в кінці 1960-х років.
Термін «рок-музика» дуже розмитий і його межі дуже важко визначити. Інколи його використовують для опису досить слабкопов'язаних напрямків, таких як соул та Важкий метал. Належність деяких стилів музики до рок-музики заперечується. При визначенні належності того чи іншого напрямку до рок-культури, користуються соціальним та музичним факторами.
Стилістичні походження: рок-н-рол, блюз, кантрі
Походження: початок 1960-их - США, Великобританія
Типові інструменти: гітара, бас, барабани, клавішні
Похідні жанри: Альтернативний рок - Важкий метал - Панк-рок

Музика!

 З різних видів емоцій музика втілює головним чином настрій. Широко представлені в музичному творі також емоційні сторони інтелектуальних і вольових якостей особистості (і відповідних процесів). Це дозволяє даному виду мистецтва розкривати не тільки психологічні стани людей, але і їхні характери. У максимально конкретному (але не перекладному на мову слів), досить тонкому і «заразливому» вираженні емоцій музика не знає собі рівних. Саме на цьому засноване широко розповсюджене визначення її як «мови душі».
Музиці доступний зміст різних родів: епічне, драматичне, ліричне. При цьому, однак, у силу її необразотворчої природи найбільш близька їй лірика.
Матеріальним втіленням змісту музики, способом його існування служить музична форма — та система музичних звучань, у якій реалізуються емоції, думки й образні представлення композитора. Навіть узяті окремо, музичні звучання мають вже первинні виразні можливості. Кожне з них здатне викликати фізіологічне відчуття задоволення або невдоволення, порушення або заспокоєння, напруги або розрядки, а також синестезичні відчуття (ваги або легкості, тепла або холоду, темряви або світла і т.д.) і найпростіші просторові асоціації.
У кожному музичному творі з окремих елементів його форми в процесі їхнього об’єднання складається загальна структура, що складається з декількох приватних структур. До останніх відносяться структури: мелодійна, ритмічна, ладогармонійна, фактурна, темброва, динамічна й ін. Особливе значення має тематична структура, елементами якої служать музичні теми (разом з різними видами і стадіями їхньої зміни і розвитку). У більшості музичних стилів саме теми є матеріальними носіями музичних образів.
                                                                        
Висновок
Стрімкість еволюції музичного мислення в нашу епоху — загальновизнаний факт. Відновлення і новаторство стали нормою, повторення за вчителем — чи ледве не дурним тоном. Важко підшукати у відомій нам історії музики інший період, що більш відповідав би ситуації саме катаклізму, чим ХХ сторіччя. Разом з тим нове в сучасній музиці, особливо другої половини ХХ століття, показує не просто подальший розвиток старих традицій, а вихід за їхні межі. Сучасна музика має розгалужену структуру, виникають нові види музичних творів.

                               

Музика

Музика — вид мистецтва, що відбиває дійсність і впливає на людину за допомогою осмислених і особливим образом організованих звукових послідовностей, що складаються в основному з тонів. Музика — специфічний різновид звукової діяльності людей. З іншими різновидами (мова, інструментально-звукова сигналізація і т.д.) її поєднує здатність виражати думки, емоції і вольові процеси людини в чутній формі і служити засобом спілкування людей і управління їх поводженням. Разом з тим вона істотно відрізняється від всіх інших різновидів звукової діяльності людей. Зберігаючи деяку подобу звуків реального життя, музичне звучання принципово відрізняються від них строгою висотною і часовою (ритмічною) організованістю. Ці звучання входять в історично сформовані системи, основу яких складають тони. У кожному музичному творі тони утворюють свою систему вертикальних з’єднань і горизонтальних послідовностей — його форму.У змісті музики чільну роль відіграють емоційні стани і процеси (а також вольові устремління). Їхнє провідне місце в музичному змісті визначається звуковою (інтонаційною) і часовою природою музики, що дозволяє їй, з одного боку, спиратися на багатовіковий досвід зовнішнього виявлення людьми своїх емоцій і передачі їхнім іншим членам суспільства насамперед і головним чином за допомогою саме звуків і, з іншого боку — адекватно виражати емоційне переживання як рух, процес із усіма його змінами і відтінками, динамічними наростаннями і спадами, взаємопереходами емоцій і їхніх зіткнень.